Váš profesionální audit
Hlavní stránka » Reference » Řekli o nás
tisk stranky

Řekli o nás

Firma PRO AUDIT ZLÍN, spol. s r.o. provádí audit a daňové poradenství naší firmy již od našeho založení. Její pracovníci jsou vždy na vysoké odborné úrovni. Spolupráce s nimi je pro nás potěšením a současně i získáním dalších znalostí na bázi ekonomiky firem.

S pozdravem

Marie Krajíčková
_________________________________

místopředsedkyně představenstva
PROSPEKS-IT, a.s.

 

Firma PRO AUDIT ZLÍN,spol. s r.o. nám provádí audit společnosti již 13 let - od roku 1996. Tato dlouhodobá spolupráce svědčí o kvalitě a přístupu pracovníků auditorské firmy. Audit jsme si nechávali zpracovávat i v letech, kdy ho naše společnost neměla povinný. S auditory i ostatními zaměstnanci společnosti PRO AUDIT se velmi dobře komunikuje a řeší účetní problematika.

Jana Juzová
CROSS Zlín, s.r.o

 

„Chtěla bych touto cestou poděkovat p. Šveďukovi a všem jeho zaměstnancům za vzornou dlouholetou spolupráci
a pomoc, která byla vždy poskytnuta okamžitě a to už jak formou telefonátu, emailem či osobní konzultací.
Jste profesionální tým."

Poděkování píši za firmy:
ROX COMPANY s.r.o.
K-TRAVEL a.s.
MALACATE s.r.o. „ účetní

 

„S firmou PRO AUDIT Zlín, spol.s.r.o. spolupracujeme již od roku 2003. Služby, které tato firma poskytuje jsou na profesionální úrovni. Kolektiv pracovníků firmy je mladý, dynamický, ale zároveň velmi zkušený, schopný poskytnout vysoce odborné rady.  Každoroční uzávěrky, nekonečné sestavování výkazů a přiznání jsou s jejich pomocí o mnoho jednodušší. Ceníme si jejich ochoty, spolehlivosti, ale hlavně osobního přístupu ke klientovi."

S pozdravem

Lucie Čalová
PODHAJI s.r.o.
Lutonina 138
763 12 Vizovice

 

Vysoká profesionalita, ochota a milý přístup při jednání, je to, co velmi oceňuji u lidí ve firmě Proaudit, s.r.o. Zlín. 
Doporučuji ke spolupráci.


Elena Slunečková, účetní, Fotografia  s.r.o. Zlín "audit jsem vždy nenáviděla, po spolupráci s firmou ProAudit se na něj těším"
"sídlo naší firmy je sice v Praze, ale nám se i tak vyplatí zvát si firmu ProAudit z Moravy pro super spolupráci"

PRIMAPOL

 

Rádi bychom vyjádřili poděkování za služby, které nám společnost PRO AUDIT ZLÍN, spol. s r.o. poskytuje v oblasti ekonomického a daňového poradenství. Oceňujeme zejména vstřícný přístup a velkou profesionalitu poskytovaných služeb. Největší přínos pro naši práci však spatřujeme v možnosti okamžité konzultace jakéhokoliv problému.

PSI HUBÍK s.r.o.

 

Se společností PRO AUDIT ZLÍN, spol. s r.o. spolupracujeme již od roku 2001. Po celou dobu nám bylo poskytováno poradenství v té nejvyšší kvalitě. Společnost PRO AUDIT ZLÍN, spol. s r.o. mohu jen doporučit. 

Jindřiška Šobáňová, ADA Zlín

 

Spolupráce je pro naši firmu velmi přínosná.

BENEFIT, spol. s r.o.

 

Firma PRO AUDIT ZLÍN   je pro mne přínosem jak v oblasti účetního poradenství tak i při zpracování Daňového přiznání.
 
S pozdravem
Bedřich Runda

Hlavní stránka O společnosti Služby Reference Kontakt